Dominika poznałem w 2010r. Był moim menagerem. Na początku naszej współpracy uważałem że rzeczy, które mi przekazuje są bez sensu.

Jednak to czego mnie nauczył, w tak krótkim czasie przeszło moje oczekiwania. Obecnie mam swój klub i zero wolnych terminów na trening.

Polecam! i sam wybiorę sie na kolejne szkolenia ! dlatego że ten człowiek cały czas ma mi coś nowego do powiedzenia..!

Marcin Burtan

Profesjonalny, wymagający i skuteczny – te określenia idealnie pasują do Dominika. Już od pierwszych zajęć wiedziałam, że trafiłam na odpowiednią osobę, która zmotywuje mnie do jeszcze większego wysiłku i przekraczania własnych barier a robi to z niewinnym uśmiechem na ustach. Mimo dużego wysiłku oraz intensywnych ćwiczeń atmosfera na treningach jest doskonała. Jego wiedza jest imponująca a co najważniejsze potrfi ją przekazać swoim podopiecznym.
Myślę, że specjalna dieta i odpowiedni zestaw ćwiczeń pod okiem profesjonalisty to najszybsza droga do osiągnięcia sukcesu. Gorąco polecam treningi z Dominikiem bo nigdy nie miałam jeszcze tak doskonałego trenera!

Alina

Praca z Dominikiem to sama przyjemność. Zajęcia w jego asyście to nie tylko ćwiczenia pod okiem profesjonalisty, ale także porządna dawka dobrego humoru poprawiająca nawet wyjątkowo posępne nastroje.

Dominik to przede wszystkim świetny trener z dużym doświadczeniem, posiadający ogromną wiedzę związaną z poprawną techniką wykonywania ćwiczeń, zdrowym trybem życia oraz wartościowym odżywianiem. Dzięki jego zasobom wiedzy udało mi się uporać z dolegliwością, która przez kilka dobrych lat zatruwała mi życie.

Zdecydowanie zaraża pozytywnym nastawieniem, co pozwala jeszcze skuteczniej uwierzyć we własne możliwości. Mile wspominam czasy treningów i staram się pielęgnować styl życia jaki wpoił mi Dominik. Zdecydowanie polecam współpracę.

Kasia Okólska

Dominik to mój pierwszy przełożony. Współpracę z Nim wspominam jako bardzo cenny zawodowo czas. Spotkaliśmy się kiedy rozpoczynałem trwającą do dziś przygodę z pracą trenera personalnego oraz instruktora fitness. Jako rasowy coach zobaczył we mnie potencjał, wydobył ze mnie mocne strony, pozbawił ograniczeń pozwalając rozwinąć skrzydła.

Poświęcił mi sporo czasu budując solidny wachlarz kompetencyjny. Uporządkował moją wiedzę dot. teorii treningu i wyposażył w całą gamę umiejętności miękkich. Kładł silny nacisk na strategię wyznaczania celów podopiecznych oraz precyzyjną identyfikację ich potrzeb tłumacząc, że to klucz do obopólnego sukcesu.

Pchał mnie poprzez różne szkolenia na ścieżkę rozwoju osobistego i zawodowego. Pokazał, że ta droga tak naprawdę nie ma końca, a ten kto stoi w miejscu z założenia jest na straconej pozycji. Dzisiaj gdy patrzę na to wszystko z perspektywy czasu mam tylko jedno wytłumaczenie – Dominikowi po prostu chciało się pomagać ludziom takim jak ja. Świadomie siał w Naszych głowach ziarno twórczej wątpliwości. Dawał wędkę konieczną do złowienia „ryby” mikrosukcesów. Dołożył do tego sporą dawkę empatii, osobistego uroku i mentalnej uczciwości.

Marek Mroczek

.